Cieśla / betoniarz / zbrojarz

Poszukujemy doświadczonych osób jak i osób, które chcą się nauczyć zawodu.

Możliwość zatrudnienia całych ekip.

Zadania / zakres wykonywanych prac:

  • wykonywanie robót ciesielskich,
  • betonowanie - praca w oparciu o rysunek techniczny,
  • wykonywanie robót zbrojarskich,
  • obsługiwanie maszyn budowlanych stosowanych w robotach,

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie zarobki (regularne płatności),
  • długoterminową, stabilną i legalną pracę,
  • bezpłatne zakwaterowanie,
  • umowa o pracę.

Zapraszamy do kontaktu.

Nadzór budowlany

Zakres obowiązków:

  • Planowanie, nadzorowanie i koordynowanie robót budowlanych pracowników własnych i podwykonawców,
  • Planowanie, zamawianie i nadzór nad dostawami materiałów, sprzętu i narzędzi dla potrzeb budowy
  • Znajomość dokumentacji projektowej
  • Znajomość harmonogramu robót i nadzór nad jego realizacją,
  • Organizacja placu budowy
  • Uczestnictwo w naradach dotyczących realizacji budowy
  • Nadzór nad realizacją budżetu budowy,
  • Uczestnictwo w naradach firmowych,
  • Współpraca z pozostałymi działami przedsiębiorstwa.

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    (3 miesięczny okres próbny, potem umowa na czas nieokreślony)
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego i wdrażania własnych rozwiązań

Oczekiwania

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku kierownik robót budowlanych minimum 5 lat
  • Dobra znajomość obsługi komputera
  • Cechy niezbędne: uczciwość, rzetelność w pracy, kreatywność, chęć rozwoju własnego, umiejętność samodzielnej organizacji czasu pracy, umiejętność dostosowania się do zasad i oczekiwań funkcjonujących u pracodawcy, komunikatywność w stopniu ponadprzeciętnym

Chcesz dołączyć do naszego zespołu?

Twoje dane
Kontakt
Adres