Domy prefabyrkowane na sprzedaż

Realizujemy projekty budowy domów jednorodzinnych od A do Z w technologii prefabrykacji, która wiąże się z szybką realizacją inwestycji, a także niskimi kosztami eksploatacji. Zapewniamy kompleksową obsługę, dlatego nie tylko wykonamy projekt zgodnie z oczekiwaniami klienta, ale też zapewnimy jego realizację i wykonamy gotowe domy jednorodzinne z prefabrykatów żelbetowych oraz sprężonych.


Technologia prefabrykacji jest bardzo elastyczna, pozwala bez ograniczeń modułowych wykonywać najbardziej skomplikowane projekty architektoniczne (ściany, stropy, podciągi w każdej formie geometrycznej). Teoretycznie możliwe jest postawienie stanu surowego średniej wielkości domu jednorodzinnego w przeciągu jednego tygodnia. Domy prefabrykowane mają idealnie gładkie powierzchnie i są od razu przystosowane do położenia tapet lub po wykonaniu cienkiej przecierki gipsowej do malowania.


Prefabrykaty nie muszą być sezonowane, po zakończeniu montażu można natychmiast przystąpić do dalszych prac.


Wszystko to pozwala na zaoszczędzenie pieniędzy i kłopotów związanych z niejednokrotnie przeciągającym się powstaniem stanu surowego. Tradycyjne technologie nie zapewniają takiej jakości i tak krótkiego czasu realizacji. Co więcej, realizacja nie jest uzależniona od warunków atmosferycznych – montaż może być przeprowadzony także w okresie zimowym przy ujemnych temperaturach. Dlatego dom z gotowych elementów może powstać w naprawdę krótkim czasie. To także gwarancja porządku na placu budowy – nie jest konieczne składowanie poszczególnych elementów (jak to bywa w przypadku tradycyjnej budowy). Harmonogram prac ustalany jest każdorazowo z klientem – zapewniamy terminowe wykonanie zlecenia!


Jesteśmy w stanie zaadaptować gotowy projekt bądź zaprojektować dom prefabrykowany pod indywidualne potrzeby, a także możliwości finansowe naszych klientów. Zapewniamy, że przy każdym zleceniu kierujemy się przede wszystkim oczekiwaniami klienta. Jesteśmy elastyczni i otwarci na wszelkie sugestie, chętnie służymy również poradą w zakresie wyboru odpowiednich rozwiązań.

Skontaktuj się
Polska Grupa Prefabrykacji Sp. z o.o.
ul. Zabraniecka 37/41
03-787 Warszawa
+48 884 065 065
biuro@pgp.info